हेटौँडा, ९ माघ । म्याग्दीको मङ्गला गाउँपालिका-२ काफलगौरमा आज दिउँसो भएको जिप दुर्घटनामा एकजनाको मृत्यु भएको छ । थाइवाङबाट बेनीतर्फ आउँदै गरेको ग१ज ६९३८ नं को बोलेरो जिप दुर्घटना हुँदा सातजना घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ ।

प्रहरी निरीक्षक राजन ढकालले मङ्गला–१ की ६० वर्षीया फौमाया गर्बुजाको उपचारको क्रममा बेनी अस्पतालमा मृत्यु भएको जानकारी दिए । उनका अनुसार घाइते मङ्गला–२ की ३४ वर्षीया सन्तु केसी, १० वर्षीया सिवानी कसी र पाँच वर्षीया रिवान केसीलाई थप उपचारका लागि पोखरा पठाइएको छ ।

मङ्गला १ की १५ वर्षीया बबिना परियार उपचारपछि घर पठाइएको छ भने मङ्गला २ की २२ वर्षीया विपना कार्की, मङ्गला १ का ३८ वर्षीय तेजबहादुर गर्बुजा, मङ्गला २ का ५० वर्षीय भूमिकला नेपालीको बेनी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

ओरालो सडकमा जिप पल्टिएर दुर्घटना भएको थियो । जिप चालकलाई नियन्त्रणमा लिएर छानबिन सुरु गरिएको प्रहरी निरीक्षक ढकालले बताए ।